Sektörümüzde var olan eksiklikleri farkında olarak 2005 yılında kurulduk. Değerli müşterilerimize, otel, ev, iş yeri gibi yaşam ve çalışma alanlarında halı ve koltuk yıkama konusunda yardımcı olmaktayız. Gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerimiz için profesyonel ekibimiz ile daima en iyi şekilde ve kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Altına Cömertler Halı Yıkama olarak imzamızı atacağımız her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile tamamlamayı görev bilen şirketimiz, bulunduğumuz sektörde kalite ve güven adına öncülük yapan firmalardan biridir.

Kaliteli hizmet için kaliteli ve güvenilir, alanında uzman bir kadroyla çalışmanın gerekliliğini biliyoruz. Bu sebeple, halı ve koltuk yıkama alanında uzman ekibimizle siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize daima var olan son teknoloji ile hizmet veriyoruz. Cömertler Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere güvenilir ve ekonomik hizmet sunarak daima yanınızda olmak.

Halı ve Koltuk Yıkamada kullandığımız şampuanlar hiçbir alerjik reaksiyona sizleri maruz bırakmaz ve mikropları kesinlikle yok eder.